V Brně se bude konat sympozium o klimatických změnách

CARE Česká republika pořádá ve spolupráci s Českou rozvojovou agenturou, programem Globální rozvojové vzdělávání a osvěta, Nadací Partnerství a Business Leader Forum jednodenní sympozium Udržitelný rozvoj v kontextu klimatických změn – we CARE. Sympozium se uskuteční 15. října 2015 v Brně v prostorách Otevřené zahrady od 9 do 15.30 hod. Vstup zdarma.

Read moreV Brně se bude konat sympozium o klimatických změnách

Letní program Social Impact Award zná své vítěze

Slavnostním večerem v historické budově České spořitelny v pražské Rytířské ulici se ve středu 16. září 2015 završil letní akcelerační program, kterého se účastnili vítězové soutěže Social Impact Award. Jednotlivé týmy představily, kam se během léta posunuly a jaký pokrok ve svých projektech zaznamenaly. Organizátorem soutěže byl Impact Hub Praha.

Read moreLetní program Social Impact Award zná své vítěze

Neziskovka radost 3.0 propojuje svět neziskovek a byznysu

Nezisková organizace radost 3.0 podporuje propojení lidí z neziskovek s profesionály z byznysu. Obě tyto skupiny jsou si navzájem potřebné a užitečné. Vznikla v roce 2009, kdy byl  i zahájen projekt Un Dia … Daruji jeden den, který běží dodnes. Tento projekt probíhá na základě praktických workshopů, kde se řeší skutečné případy – absolventi workshopů tak mohou řešit problémy své neziskovky rovnou na místě. Přečtěte si, jak celý projekt funguje, Seznamte se s …

Read moreNeziskovka radost 3.0 propojuje svět neziskovek a byznysu