Novinky v projektu Stáže ve firmách – vzdělávání praxí 2

Projekt Stáže ve firmách – vzdělávání praxí 2 navazuje na systém poskytování stáží vytvořený v rámci úspěšného projektu Stáže ve firmách – vzdělávání praxí. Jedinečnost projektu je zajištěna prostřednictvím způsobu vzdělávání spočívajícím v přímém přenosu know-how od poskytovatelů stáží k cílové skupině. O projektu pravidelně informujeme na stránkách Deníku neziskovky.

Read moreNovinky v projektu Stáže ve firmách – vzdělávání praxí 2

Úspěšný projekt Stáže ve firmách – vzdělávání praxí bude pokračovat

Projekty „Stáže ve firmách – vzdělávání praxí“ a „Stáže pro mladé zájemce o zaměstnání“ se snaží pomoci lidem získat cennou praktickou zkušenost a zlepšit tím jejich možnosti na trhu práce. Projekty realizuje Fond dalšího vzdělávání, příspěvková organizace Ministerstva práce a sociálních věcí ČR.

Read moreÚspěšný projekt Stáže ve firmách – vzdělávání praxí bude pokračovat

Novinky v projektu Stáže ve firmách – vzdělávání praxí

„Stáže ve firmách – vzdělávání praxí“ již absolvovalo 3 800 lidí. V současné době po celé České republice probíhá dalších téměř 800 stáží v nejrůznějších oborech. O tento inovativní způsob dalšího vzdělávání je velký zájem, který předčil všechna očekávání. V současnosti je zaregistrováno více než 28 000 zájemců o stáž a téměř 7 900 společností.

Read moreNovinky v projektu Stáže ve firmách – vzdělávání praxí