Náchodská neziskovka Dokořán z.s. se snaží o síťování služeb

Neziskovka Dokořán z.s. poskytuje sociální služby pro děti a mládež v Náchodě. Se začátkem nového školního roku se snaží spojit co nejvíce základních a středních škol, aby společně v rámci projektu Archa mohly pomoci rodinám v nepříznivé sociální situaci žijící převážně v sociálně vyloučených lokalitách a které si nevědí rady se školní docházkou svých dětí.

Read moreNáchodská neziskovka Dokořán z.s. se snaží o síťování služeb

Jak může neziskovka navázat rovnocennou spolupráci s firmou

Po výborném rozhovoru o společenské zopovědnosti s paní Zdenkou Vymětalovou, který vyšel na webu Deníku neziskovky letos na jaře, jsme tuto úspěšnou a sympatickou mladou lektorku požádali, aby pro náš web napsala článek o tom, jak navázat spolupráci mezi firmou a neziskovkou. Paní Vymětalová nám vyhověla a vy si teď můžete na pokračování přečíst, co všechno je potřeba, aby se výhodná spolupráce rozjela a byla přínosná pro obě strany.

Read moreJak může neziskovka navázat rovnocennou spolupráci s firmou

Profesionálové v neziskovkách – konference o propojování dvou světů

Jak spolu mohou dobře spolupracovat lidé z byznysu a lidé z neziskové sféry? Přijďte se inspirovat, jak můžete svými dovednostmi pomáhat i vy! Konference „Profesionálové v neziskovkách – to nejlepší, co mohou odborníci z byznysu a neziskovek společně vytvořit“ je určena všem, kteří chtějí svými dovednostmi přispět neziskovému projektu, zatím však nevědí, jak na to.

Read moreProfesionálové v neziskovkách – konference o propojování dvou světů

Pin It on Pinterest