Vyšlo nové číslo bulletinu Přátel přírody

Koncem července vyšlo čtvrté číslo bulletinu Přátelé přírody. Najdete v něm např. rozhovor s Marcelou Moser o rumunském Banátu a tamních českých osadách, článek o letošních ničivých povodních a novinky z našich členských organizací, které si naplno užívají turistickou sezonu.  Nechybí také pozvánka na Setkání Přátel přírody v Praze 18. – 20. října 2013. Bulletin … Read more

Ohlédnutí za konferencí Profesionálové v neziskovkách 2013

Logo PVN2013

Mám rád konference z několika důvodů, které jistě nejsou originální. Když někam jedu, chci se něco dozvědět, chci poznat nové lidi (abych s nimi třeba později mohl spolupracovat) a obvykle chci také prezentovat nějaké své názory. Všechno a ještě pár věcí na víc se mi podařilo ve čtvrtek 25. dubna 2013 na konferenci Profesionálové v neziskovkách. (Aktualizace: Doplněna videoreportáž)

Read moreOhlédnutí za konferencí Profesionálové v neziskovkách 2013

Férová snídaně v Trutnově – lokální produkty a fair trade

V sobotu 11. května proběhne v Městských sadech v Trutnově již třetí ročník happeningu „Férová snídaně ve vašem městě“. Od 10:00 hodin mohou místní příznivci férového obchodu posnídat Fair trade výrobky a lokální potraviny a společně tak oslavit Světový den pro Fair trade.

Read moreFérová snídaně v Trutnově – lokální produkty a fair trade