Oslava Dne pro přírodu

V sobotu 4. června 2016 můžete oslavit Den pro přírodu. Tento pohyblivý svátek české větve mezinárodního hnutí Přátelé přírody (Naturefriends International) připadá vždy na sobotu nejbližší 5. červnu, kdy je připomínán Světový den životního prostředí. Členové spolku Přátelé přírody z. s. a jeho příznivci oslaví Den pro přírodu teprve podruhé, první akce pod touto značkou proběhly loni.

Read moreOslava Dne pro přírodu

Vydejte se s Malou liškou z Olomouce na pochod Pivovarská čtvrtka

Malá liška – klub přátel přírody z Olomouce vám představuje své květnové aktivity – jsou určeny pro rodiny s dětmi, dospělé i seniory. Pro každou věkovou skupinu nabízí něco: debatu nad knihou, procházky okolím Olomouce, posezení u kávy a tento měsíc se vydají na pochod za ryzím pivem z hor – na Pivovarskou čtvrtku, kterou pořádá Pivovar Holba. Pokud si nevyberete žádnou z akcí, nevadí, můžete se pohodlně usadit a přečíst si další číslo bulletinu Přátelé přírody, které právě vyšlo.

Read moreVydejte se s Malou liškou z Olomouce na pochod Pivovarská čtvrtka

Dvojčíslo bulletinu Přátelé přírody je na světě

Na konci kalendářního roku vychází spojené 5. a 6. číslo bulletinu Přátelé přírody. I tentokrát nabízí jak pohled na dění okolo nás zaměřený na životní prostředí, tak pohled dovnitř spolku Přátel přírody, na aktivity jeho členů v uplynulé době.

Read moreDvojčíslo bulletinu Přátelé přírody je na světě