Zapojte se do hlasování o Cenu veřejnosti Neziskovky roku 2016

4. ročník nezávislého ocenění Neziskovka roku pro neziskové organizace jde do finále. Ocenění se uděluje ve třech kategoriích – malá, střední a velká organizace. Zvláštní pozornost je věnována Ceně veřejnosti, v níž se může zúčastnit široká veřejnost.

Read moreZapojte se do hlasování o Cenu veřejnosti Neziskovky roku 2016

Výherci kampaně Žihadlo 2014 získají unikátní trofeje

Pro výherce kampaně Žihadlo 2014 jsou připraveny zcela nové ceny, které vytvořili designéři ze sklářské firmy LASVIT. V již 8. ročníku soutěže budou oceněny nejlepší veřejně prospěšné kampaně neziskových organizací z České i Slovenské republiky. Aktuálně si svého vítěze můžete vybrat v online hlasování.

Read moreVýherci kampaně Žihadlo 2014 získají unikátní trofeje

Anketa Neziskovka roku 2014 zná své vítěze

Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) vyhlásila 4. listopadu 2014 na půdě Senátu PČR vítěze ocenění Neziskovka roku 2014. Z celkově 135 přihlášených organizací vybrala odborná komise v kategorii malých neziskovek o.s. Lata – Programy pro ohroženou mládež, mezi středně velkými o.s. PFERDA – sdružení pro všestranný rozvoj osob s mentálním postižením a z velkých organizací Charitu Opava. V Ceně veřejnosti mezi 15 semifinalisty obhájil loňský titul Helppes – Centrum výcviku psů pro postižené o.p.s.

Read moreAnketa Neziskovka roku 2014 zná své vítěze