Pozvánka na bezplatný WordPress workshop

WordPress workshop Naklikat.cz je určen neziskovým organizacím, které chtějí nové webové stránky. Workshop je bezplatný a vhodný především pro začátečníky. Účastníci si během několika hodin vytvoří vlastní webové stránky a zároveň se seznámí s průběžnou správou redakčního systému WordPress.

Read morePozvánka na bezplatný WordPress workshop

Vyšla publikace Fond pro nestátní neziskové organizace 2009—2014

Na konci loňského roku vydala Nadace rozvoje občanské společnosti a Nadace Partnerství publikaci Fond pro nestátní neziskové organizace 2009—2014, která shrnuje pět let „života“ českých neziskovek. Dozvíte se, kolik projektů bylo realizováno, jakých cílů se podařilo dosáhnout, s jakými problémy se zástupci neziskovek museli potýkat a jak to všechno dopadlo. Vydání bylo podpořeno také grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů. Ve dvou výzvách bylo v období 2014 až 2016 podpořeno 231 neziskových projektů. Do českých neziskových organizací z Fondu pro NNO putovalo v uvedeném období více než 256 mil. Kč.

Read moreVyšla publikace Fond pro nestátní neziskové organizace 2009—2014

Pozvánka na veletrh neziskovek NGO Market 2015

Nadace Forum 2000 pořádá již 16. ročník veletrhu neziskovek NGO Market 2015, který se uskuteční ve čtvrtek 23. dubna 2015 ve Foru Karlín v Praze. Návštěvníkům se představí  neziskové organizace z celé České republiky i zahraničí. Veletrh doprovodí celodenní program, určený zástupcům neziskovek i veřejnosti. Vstup na akci bude jako tradičně zdarma.

Read morePozvánka na veletrh neziskovek NGO Market 2015