Pozvánka na Dny umění nevidomých na Moravě

SONS (Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR) pořádá již 22. ročník festivalu Dny umění nevidomých na Moravě.  Jedná se o festival zrakově postižených umělců a souborů, jejichž jsou nevidomí a slabozrací rozhodujícími činiteli. Koná se již od roku 1995 v období jara a léta ve vybraných městech především střední, severní a východní Moravy.

Read morePozvánka na Dny umění nevidomých na Moravě

Pozvánka na kytarový recitál ve tmě

Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých oblastní odbočka Olomouc pořádá v rámci 21. ročníku festivalu Dny umění nevidomých na Moravě Kytarový recitál zrakově postižených umělců Od renesance po současnost. Přijďte a zažijete nečekané – část koncertu proběhne v úplné tmě. Koncert se koná 2. června 2015 v budově Moravské filharmonie v Olomouci.

Read morePozvánka na kytarový recitál ve tmě

Pozvánka: Dny nevidomých na Moravě a Open House Praha

V měsíci květnu vás chceme pozvat na dvě velmi zajímavé kulturní akce. Tou první jsou Dny nevidomých na Moravě, které se konají v Olomouci téměř po celý květen a které provází doprovodný program – koncerty, workshopy, vernisáže a druhou akcí je Open House Praha – Otevíráme město (16. a 17. května 2015), kdy budou zpřístupněny běžně nepřístupné pražské budovy veřejnosti.

Read morePozvánka: Dny nevidomých na Moravě a Open House Praha

Pin It on Pinterest