Pozvánka na noční pochod po Hané a na Áčkofest

V dnešní pozvánce vám mj. nabízíme: noční pochod po hanácké krajině, který pořádá 24. července 2015 Malá liška z Olomouce a pozvánku na 27. června 2015 na Áčkofest – festival akcí nejen pro rodiny s dětmi v Praze.

Read morePozvánka na noční pochod po Hané a na Áčkofest

Vydejte se s Malou liškou z Olomouce na pochod Pivovarská čtvrtka

Malá liška – klub přátel přírody z Olomouce vám představuje své květnové aktivity – jsou určeny pro rodiny s dětmi, dospělé i seniory. Pro každou věkovou skupinu nabízí něco: debatu nad knihou, procházky okolím Olomouce, posezení u kávy a tento měsíc se vydají na pochod za ryzím pivem z hor – na Pivovarskou čtvrtku, kterou pořádá Pivovar Holba. Pokud si nevyberete žádnou z akcí, nevadí, můžete se pohodlně usadit a přečíst si další číslo bulletinu Přátelé přírody, které právě vyšlo.

Read moreVydejte se s Malou liškou z Olomouce na pochod Pivovarská čtvrtka

Akce Malé lišky z Olomouce na březen 2015 a první letošní číslo bulletinu Přátelé přírody

Pozvánka na březnové akce Malé lišky z Olomouce jsou velice lákavé. V první polovině měsíce března si můžete zazpívat při sklence vína známé hity s kytarovým a akordeonovým doprovodem, následující týden můžete vyrazit do města Šternberk, kde se projdete šternberskými hvozdy a tuto vycházku ukončíte při pozdním obědě s ochutnávkou vietnamské kuchyně. Měsíc bude ukončen svěží jarní procházkou kolem Olomouce – až do Velkého Týnce. A kdo radši bude sedět doma v teple, může si přečíst první letošní číslo bulletinu Přátelé přírody.

Read moreAkce Malé lišky z Olomouce na březen 2015 a první letošní číslo bulletinu Přátelé přírody