Společnost Standard Cloud nabízí neziskovkám internetové služby zdarma

Společnost Standard Cloud se v rámci celosvětového Dne dárcovství #GivingTuesday zapojila do této akce a nabízí internetové služby 3 neziskovkám zdarma: na zřízení reklamy a následné správy na 12 měsíců. Nabídka je platná od 29.11.2016 do 23.12.2016.

Read moreSpolečnost Standard Cloud nabízí neziskovkám internetové služby zdarma

Google nabízí program na podporu neziskovek

Společnost Google rozšířila program pro neziskové organizace v České republice. Největší novinkou je to, že neziskové organizace mají možnost využívat aplikace Googlu zcela zdarma. K Vyhledávači Google a pokročilých nástrojů YouTube, které už byly bezplatně dostupné, se přidal GMail, Kalendář či Google Disk. Česká republika se tímto krokem připojila k dalším 11 zemím světa, ve kterých už tento program funguje.

Read moreGoogle nabízí program na podporu neziskovek

Stránky na Facebooku ztratily výkon. Jak teď dál komunikovat s fanoušky?

Facebook ukázka

Sociální sítě se staly takřka nezbytnou součástí komunikační a propagační strategie mnoha organizací. I těm nejmenším totiž dávají status média, které si může vytvořit své publikum. Ale kvalitní práce se „sociálkami“ patří mezi ceněné dovednosti, které je potřeba trénovat a šlechtit. Kterou síť si pro své aktivity vybrat a jak reagovat na změny, které v efektivní práci brání?

Read moreStránky na Facebooku ztratily výkon. Jak teď dál komunikovat s fanoušky?