Centrum podpory podnikání Praha: Pomáháme hlavně ženám a vězňům

Jmenuji se Lucie Mazalová a pracuji v Centru podpory podnikání Praha, o.p.s. (CPPP) jako manažer vzdělávacích programů a lektor. V Centru organizuji vzdělávací kurzy a zároveň vyučuji naše klienty, především matky na/po mateřské dovolené. Vymýšlím osnovu výuky, hledám partnerské instituce, jako jsou rodinné a mateřské kluby ve středních Čechách, kam naši lektoři dojíždí vzdělávat rodiče v základech podnikání či je připravují na nástup do zaměstnání.

Read moreCentrum podpory podnikání Praha: Pomáháme hlavně ženám a vězňům

Coworking Europe 2013 v Barceloně

Zástupci občanského sdružení Centrum podpory podnikání Praha, o.s. se v listopadu zúčastnili největší coworkingové konference Coworking Europe 2013 v Barceloně. Účastníci konference se do hlavního města Katalánska sjeli ze 40 zemí světa a vyměňovali si své dosavadní zkušenosti s novou komunitní formou podnikání – coworkingem.

Read moreCoworking Europe 2013 v Barceloně

Coworking – možnost pro rodiče, kteří chtějí podnikat již na mateřské/rodičovské dovolené

Občanské sdružení Centrum podpory podnikání Praha, o.s. otevřelo coworkingovou kancelář v rodinném klubu Pohoda pro každého v Králově Dvoře nedaleko Berouna. Fenomén coworkingu neboli sdílené kanceláře se začíná šířit do českých měst.

Read moreCoworking – možnost pro rodiče, kteří chtějí podnikat již na mateřské/rodičovské dovolené