V Opavě se diskutovalo o tom, jak se stát neziskovkou roku

Včera jsem se v Opavě zúčastnila přednášky Jak se stát neziskovkou roku, kterou pořádala Charita Opava (v rámci programu „Rok s Neziskovkou roku 2014“), NROS, Sanek Ponte a Opavská kulturní organizace OKO. A jsem tak nadšená, že se musím s vámi podělit o tento příjemný a poučný zážitek. Akce se konala v Obecním domě v Opavě.

Read moreV Opavě se diskutovalo o tom, jak se stát neziskovkou roku

Víte, jak se dělá neziskovka roku?

Chcete, aby se vaše organizace stala Neziskovkou roku a nevíte přesně, jak na to? V Opavě se bude v úterý 28. dubna 2015 od 10 hodin konat přednáška na toto téma: Jak se stát neziskovkou roku. Radit bude Kateřina Tomášová z Nadace rozvoje občanské společnosti a Lenka Stárková z konzultační společnosti Sanek Ponte.

Read moreVíte, jak se dělá neziskovka roku?

Charita Opava pomáhá lidem od kolébky po hrob

Charita Opava poskytuje služby sociálně, zdravotně a společensky znevýhodněným lidem a zaměstnává osoby s problémy na trhu práce v opavském regionu již od roku 1991. Charita Opava je základní složkou Diecézní charity ostravsko-opavské, která jako součástí Charity České republiky je členem mezinárodního svazku Caritas Internationalis. V loňském roce vyhrála soutěž Neziskovka roku 2014. Přečtěte si rozhovor s jejím ředitelem o tom, jak se řídí „kolos“ o více jak 200 zaměstnancích, jak široký záběr charita má a o tom, na co jsou nejvíc pyšní. Seznamte se s …

Read moreCharita Opava pomáhá lidem od kolébky po hrob