5. ročník Grantového programu Nadace ČS

Nadace České spořitelny vyhlásila již 5. ročník Grantového programu, ve kterém mohou klienti České spořitelny podávat žádosti o grant. Získat mohou až 70 000 Kč pro neziskovou organizaci, které dobrovolně pomáhají, fandí a věří v její smysl a poslání.

Read more5. ročník Grantového programu Nadace ČS

Hlasujte online v soutěži Social Impact Award

Letošní ročník Social Impact Award (SIA) jde do finále. Bylo spuštěno hlasování o letošním vítězi, hlasovat můžete do 26. září 2016 online pro nejlepší projekt v oblasti společensky prospěšného podnikání. Hlasující mohou vybírat z nápadů zaměřených například na životní prostředí, pomoc sociálně znevýhodněným, volnočasové a vzdělávací aktivity pro děti a seniory, ale třeba i na využití moderních technologií pro hendikepované.

Read moreHlasujte online v soutěži Social Impact Award

Česká spořitelna vyhlásila grant pro neziskovky

nadace ČSNadace České spořitelny vyhlásila 1. dubna 2014 Grantový program pro klienty ČS, kteří v roli dobrovolníků pomáhají v neziskových organizacích. Finanční podpora pro konkrétní projekt je určena neziskovým organizacím, které se zabývají aktivním životem seniorů, prevencí a léčbou drogových závislostí nebo péčí o lidi s mentálním postižením.

Read moreČeská spořitelna vyhlásila grant pro neziskovky