Poradna Justýna pomáhá v Brně obětem trestných činů

logo In Iustitia

V červenci byla v Brně otevřena pobočka poradny Justýna, zaměřující se na pomoc obětem trestné činnosti. Každý, kdo se setkal s trestným činem, se tak může bezplatně informovat o svých právech, průběhu trestního řízení, jeho alternativách a dalších souvisejících oblastech, jako je například psychologická pomoc. Poradna je otevřena každé pondělí a úterý na Malinovského náměstí 4.

Read morePoradna Justýna pomáhá v Brně obětem trestných činů

Chceme svět, ve kterém budou Romové přirozeně zastávat důstojné místo ve společnosti, tak zní část vize občanského sdružení IQ Roma servis

Jmenuji se Ivona Parčiová a pracuji v občanském sdružení IQ Roma servis v oddělení Public relations. Podílím se na tvorbě a realizaci kampaní, jsem lektorkou multikulturních lekcí na školách a školitelkou tvorby multikulturních lekcí i moderátorkou internetového rádia.

Read moreChceme svět, ve kterém budou Romové přirozeně zastávat důstojné místo ve společnosti, tak zní část vize občanského sdružení IQ Roma servis

Týden kávy v Brně

Už potřetí se Brno a jeho kavárny připojí k oslavám Mezinárodního dne kávy, který připadá na 1. října. Týden kávy, letos pořádaný občanským sdružením Kulturárium ve spolupráci s Klubem znalců kávy, přinese od 1.10. do 6.10. 2013 všem kávomilcům nejen program v zúčastněných kavárnách, ale i osvětové akce na nádvoří Místodržitelského paláce Moravské galerie v Brně (např. baristická soutěž, tématické přednášky, kávové trhy či akce pro rodiny s dětmi).

Read moreTýden kávy v Brně