III.díl: Jak je důležitá zpětná vazba v podobě evaluace?

V předchozích 2 dílech našeho cyklu Jak je důležitá zpětná vazba v podobě evaluace?  jsme se dozvěděli, že evaluace je systematické a objektivní zhodnocení probíhajícího nebo již ukončeného projektu či programu. Evaluace vyhodnocuje implementaci, zjišťuje důvody pro (ne)plnění cílů, navrhuje řešení případných problémů a odstraňování překážek. Dále pomocí evaluace můžeme hodnotit dosahování cílů intervencí, priorit a programů, a to zejména ve vztahu k širšímu okolí. To všechno je platnou částí evaluace.

Read moreIII.díl: Jak je důležitá zpětná vazba v podobě evaluace?

Jak může neziskovka navázat spolupráci s firmou IV.

Poslední díl seriálu paní Zdenky Vymětalové Jak může neziskovka navázat rovnocennou spolupráci s firmou, aby se výhodná spolupráce rozjela a byla přínosná pro obě strany. V dnešním vydání pokračujeme čtvrtým dílem s názvem Připravte se a jednejte a posledním dílem Spolupracujte.

Read moreJak může neziskovka navázat spolupráci s firmou IV.

Jak může neziskovka navázat spolupráci s firmou III.

Další pokračování seriálu paní Zdenky Vymětalové Jak může neziskovka navázat rovnocennou spolupráci s firmou, aby se výhodná spolupráce rozjela a byla přínosná pro obě strany. V dnešním vydání pokračujeme třetím dílem s názvem Koho oslovit?

Read moreJak může neziskovka navázat spolupráci s firmou III.