Jak se propagovat na internetu a získat tak více fanoušků a dárců

Pokud používáte internet, máte v ruce neuvěřitelně výkonné nástroje. Jenže mohou být složité nebo nové, tedy špatně ovladatelné. Chtěli byste se s nimi naučit pracovat? Chcete zjistit, jak spravovat své profily na sociálních sítích, jak ověřit, že máte dobrý web a jak rozšiřovat informace o své organizaci?

Využijte internetové služby a nástroje pro svou propagaci, v našem kurzu se dozvíte, jak začít a hlavně jak to dělat, abyste viděli výsledky a nezbláznili se z nekonečné práce.

V kurzu si vysvětlíme několik pojmů, ale hlavně se budeme zabývat praktickými zkušenostmi a doporučeními. Dozvíte se, jak využívat sociální sítě, proč rozvíjet svůj web a že skvělým nástrojem je obyčejný e-mail. Školení je určeno lidem, kteří se v neziskovkách věnují fundraisingu, marketingu, ale nejenom jim – rady využije každý aktivní uživatel internetu, který si buduje své portfolio.

Přihlášku posílejte na adresu skoleni@liberix.cz nebo volejte 595 175 184.

Informace o kurzu, přihláška

  • Kurz se koná ve středu 24. října 2012 od 14:00 do 18:15, celkem 240 minut, 15 minut přestávka.
  • Místo konání: Dolní náměstí 20, Opava
  • Cena za osobu je 500 Kč, za dvě osoby z jedné organizace pak 750 Kč (včetně DPH).
  • Počet míst je omezený, proto neváhejte s přihláškou!

2 komentáře u „Jak se propagovat na internetu a získat tak více fanoušků a dárců“

  1. Dobrý den,
    Váš příspěvek mě zaujal, měl bych ale jednu prosbu, zda byste nám mohli prozradit trochu více z programu kurzu. Čemu konkrétně se kurz bude věnovat a dále třeba kdo a s jakými zkušenostmi ho povede. To by mně bohatě stačilo. Děkuji, P. 🙂

  2. Dobrý den,

    kompletní informace najdete na webu libit.cz – Jak využít internet pro propagaci firmy, školy nebo neziskové organizace

Komentáře nejsou povoleny.