Registrace na letošní ročník NGO Marketu byla spuštěna

Sdílet
Čas čtení: < 1 minuty
Letos 11. dubna 2018 se bude konat již 19. ročník tradiční akce NGO Market, kterou pořádá Forum 2000. Jde o jedinečnou akci, která od svého vzniku v roce 2000 neustále rozšiřuje svůj rozsah i záběr. Své aktivity mají možnost představit neziskové organizace aktivní ve vzdělávání, dobrovolnictví, oblasti lidských práv, environmentální problematice nebo jiných oblastech. Dne 15. ledna 2018 v 15 hodin byla spuštěna registrace vystavovatelů, přihlašování probíhá přes on-line formulář.

 

Registrace

Registrace probíhá od pondělí 15. ledna 2018 od 15 hodin prostřednictvím on-line formuláře. Kapacita výstavní plochy je omezená, doporučujeme proto přihlásit svou organizaci včas.

Téma ročníku

Pro letošní ročník bylo zvoleno téma Příběhy občanské společnosti. Součástí programu veletrhu bude i videoprezentace vystavovatelů, organizátoři žádají o zaslání videí zachycujících silný příběh jediného konkrétního člověka, kterému právě jejich činnost změnila život k lepšímu. Maximální délka videa je 60 sekund.

Již tradičně bude pro návštěvníky připraven bohatý doprovodný program plný workshopů, seminářů a praktických ukázek z činnosti více jak 220 českých i zahraničních neziskovek. Dále se můžete se také těšit na vzdělávací program ve spolupráci s Nadací Neziskovky.cz, networkingový koutek, na doplňkové a technické služby např. v podobě parkování před budovou či prodloužení otevírací doby místa konání a také na několik překvapení.

Další informace

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.