Registrace na NGO Market 2017 již běží, koná se 12. dubna

Sdílet
Čas čtení: < 1 minuty

Osmnáctý ročník veletrhu neziskových organizací NGO Market 2017 se uskuteční ve středu 12. dubna 2017 ve Foru Karlín v Praze. Tématem letošního ročníku bude 18 let neziskového sektoru.

Cílem organizátora, Nadace Forum 2000, je připravit veškerý potřebný prostor, samotná aktivita ovšem spočívá na neziskových organizacích. Proto prosím pošlete svá přání, náměty a požadavky na doprovodný program veletrhu. Napište, jak byste si přáli, aby NGO Market vypadal, koho má organizátor pozvat, s kým byste se zde chtěli setkat a seznámit (veřejnost, politici, podnikatelé, úředníci aj.). Pomoci by vám k tomu měl registrační formulář. Detailnější postřehy a náměty můžete zasílat také emailem.

Registrace vystavujících neziskovek byla spuštěna v pondělí 1. února 2017 v 11 hodin na webových stránkách www.ngomarket.cz. Na této adrese naleznete užitečné informace.  Aktuální informace o průběhu registrací a přípravách veletrhu můžete sledovat na Facebooku NGO Marketu. Zájem o účast na veletrhu je tradičně veliký a počet míst omezený. Proto svou registraci neodkládejte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.