Pozvánka na 1. skautskou konferenci

Sdílet
Čas čtení: < 1 minuty

Skautský institut pořádá 1. skautskou konferenci Inspiruj skauting, která se bude věnovat skautské výchově a společnosti v 21. století. Konference se koná v sobotu 23. dubna 2016 v Impact HUBu v Praze.

O konferenci

Konference je určena pro všechny, kteří se zajímají o neformální vzdělávání a výchovu dětí,  profesionálům a studentům těchto oborů. Cílem konference je odpovědět na řadu otázek, které jsou v rámci tématu důležité:

  • Co může dát skautská výchovná metoda společnosti 21. století a co může společnost dát jí?
  • Jak se skautské organizaci daří udržovat v aktivitě a v nadšení tisíce dospělých dobrovolníků a jak v tom má pokračovat a zlepšovat se?
  • Které současné společenské trendy jsou pro skauting nejdůležitější a jak by je měl reflektovat?

Dopoledne proběhne formou přednášek zajímavých hostů, odpoledne se bude diskutovat. Akci zahájí autor bestselleru Konec prokrastinace Petr Ludwig. Mezi řečníky se též postaví vědkyně a bývalá předsedkyně AV ČR Helena Illnerová, ředitel Montessori Gymnázia Duhovka Petr Hopfinger, zakladatel Education Republic Tomáš Hruda, metodik společnosti Scio Lukáš Šlehofer, spoluzakladatel utuberingového projektu Get Boost Tomáš Gavlas, vedoucí analytik LMC Tomáš Ervín Dombrovský a další.

Podrobné informace o konferenci (program, hosté, afterparty…) jsou k dispozici na webu Skautského institutu.

Přihlásit se na konferenci

O Skautském institutu

Skautský institut zřizuje organizace Junák – český skaut. Je to platforma pro rozeznávání společenských trendů a jejich dopadů na skautskou organizaci, pro seznamování veřejnosti se skautskými myšlenkami a hodnotami a pro udržování a shromažďování paměti a pramenů Junáka.

Kontakty

  • Jakub Ambrozek,  e-mail: ambrozek.jakub@gmail.com, mobil: 776 467 565

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.