Hlasujte v anketě Křesadlo 2015

Sdílet
Čas čtení: < 1 minuty

Do 30. října 2015 můžete hlasovat v anketě Křesadlo 2015 – oceňování dobrovolníků v Olomouckém kraji. Letos se koná již pátý ročník. Hlavním partnerem celé akce je Olomoucký kraj.

Cena pro obyčejné lidi, kteří dělají neobyčejné věci

Tento rok se v Olomouckém kraji koná již pátý ročník udílení cen dobrovolníkům Křesadlo 2015. Nominaci kandidátů k ocenění provádí široká veřejnost, a to v 6 následujících kategoriích:

  • sociální služby;
  • děti, mládež, volnočasové aktivity;
  • zdravotnictví;
  • ekologické aktivity, spolková činnost;
  • humanitární pomoc, rozvojové projekty;
  • dobrovolní hasiči.

Víte-li o někom, jehož dobrovolnická činnost by si zasloužila ocenění v některé ze jmenovaných oblastí, neváhejte navštívit webové stránky kresadlo-ok.cz, kde najdete nominační formulář s bližšími informacemi.

Termíny předávání ceny

Podoba ceny Křesadlo 2014Termín ukončení nominací je stanoven na 30. říjen 2015. Poté nezávislá komise rozhodne o osmi oceněných. Slavnostní předávání cen Křesadlo 2015 proběhne v pátek 18. prosince 2015 od 19 hod. v Arcibiskupském paláci v Olomouci. Po předání cen bude následovat vánoční koncert Petry Janů za doprovodu klavíru.

Organizátoři

Organizací ceny Křesadlo 2015 v Olomouckém kraji byla pověřena Maltézská pomoc, o. p. s., Centrum Olomouc ve spolupráci s Unií nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje. Hlavním partnerem je Olomoucký kraj.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.