V Opavě se 15. října 2015 koná konference o webových stránkách na WordPressu

Sdílet
Čas čtení: < 1 minuty

Na Slezské univerzitě v Opavě se ve čtvrtek 15. října 2015 koná konference věnovaná redakčnímu systému WordPress. Jedná se o bezplatnou komunitní akci, jejímž cílem je sdružit fanoušky tohoto populárního softwaru, díky kterému funguje velké množství webových stránek.

Témata konference se dopoledne zaměří na podnikání s WordPressem a nástroje, které by měly používat webové stránky, aby byly úspěšné. Bude řeč o e-mailovém marketingu, automatických prodejních systémech, správě WordPress webu, napojení na další služby nebo o SEO.

Odpoledne se témata budou věnovat uživatelským zkušenostem, samotnému vytváření webových stránek, doporučeným postupům nebo častým otázkám a odpovědím.

proč je WP populární

Obsah akce je určen současným a budoucím uživatelům WordPressu, ať jsou to podnikatelé, zaměstnanci, studenti nebo prostě fanoušci. Nepožadujeme žádné odborné znalosti, spojuje nás záliba v používání WordPressu. Akce je tedy vhodná také pro zaměstnance a spolupracovníky neziskových organizací.

Vstupné je dobrovolné, na místě bude k dispozici drobné občerstvení včetně kvalitní kávy. Více informací o harmonogramu a celém dni najdete na stránce konference wpopava.cz. Tamtéž se prosím registruje.

Těšíme se na viděnou 15. října v Opavě.

Vlastimil Ott za organizační tým

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.