Pozvánka na Den otevřených dveří v NROS

Sdílet
Čas čtení: < 1 minuty

Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) pořádá Den otevřených dveří, který se uskuteční ve čtvrtek 1. října 2015 v Praze. Součástí akce je i program pro děti Kde bydlí kuře?

Program pro děti

V rámci akce je připraven i program pro děti s názvem Kde bydlí kuře, který začíná na náměstíčku Anděl Park Smíchov. Tam na účastníky bude čekat Míša Doubravová a společně se vydají na trasu plnou zajímavých úkolů, za jejichž splnění je čeká v cíli odměna. Cesta netrvá déle než půl hodiny a cíl je u Kuřete doma.

Kde bydli kureO NROS

Nadace rozvoje občanské společnosti byla založena roku 1993 a patří mezi nejvýznamnější neziskové organizace v České republice. Od svého založení podpořila nadace kolem 6 000 projektů. NROS se zaměřuje především na projekty, které pomáhají ohroženým a znevýhodněným skupinám, podporují lidská práva, přispívají k vzájemnému soužití a toleranci nebo jinak oživují zájem občanů o místní rozvoj a veřejný život. Jednou z klíčových cílových skupin nadace jsou děti a mladí lidé, které NROS podporuje v rámci specifických programů – mimo jiné Pomozte dětem či Včasná pomoc dětem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.