Pozvánka na noční pochod po Hané a na Áčkofest

Sdílet
Čas čtení: < 1 minuty

V dnešní pozvánce vám mj. nabízíme: noční pochod po hanácké krajině, který pořádá 24. července 2015 Malá liška z Olomouce a pozvánku na 27. června 2015 na Áčkofest – festival akcí nejen pro rodiny s dětmi v Praze.

Malá liška z Olomouce

V rámci prázdninového programu na červenec vás členové Malé lišky z Olomouce zvou na:

Posed – úterý 14. července: setkání členů a příznivců klubu, přijďte na tradiční posezení, tentokrát netradičně v parku na čerstvém vzduchu; podělíme se o letní zážitky, třeba z našeho pobytu a putování v jezerní krajině polských Mazur

Noční pochod po hanácké placce – pátek 24. července

Přidejte se k nevšednímu výšlapu z Tovačova do Krčmaně, při kterém poznáte noční tvář hanácké krajiny. Víte, jak vypadají v noci Tovačovské rybníky, co se děje ve Věrovanech, Brodku, Kokorách a Čelechovicích? Trasa má asi 20 km, půjde se s přestávkami 7 hodin a nad ránem se skončí na Zapletalově gruntu v Krčmani. Zde je možnost pro předem přihlášené zdarma přespat a ráno odjet do Olomouce.

Na akci se přihlašujte do 22. 7. 2015 na e-mail fox@malaliska.cz.

Akci vede Hynek Pečinka: 602 431 149,fox@malaliska.cz

Více informací najdete na stránkách organizace Malá liška z Olomouce.

Áčkofest – Den nejen pro rodinu

V sobotu 27. června 2015 od 10 hodin se na Střeleckém ostrově uskuteční druhý ročník festivalu Áčkofest – Den nejen pro rodinu. Dětem i jejich rodičům nabídne celodenní zábavu plnou výtvarných, divadelních, hudebních a rukodělných dílen a další kulturní program. Těšit se můžete na koncerty Tam Tam Orchestra a Mateřská.com, Divadlo Harmonika a Divadlo U plotny či pásmo animovaných filmů. Festival pořádají v rámci Letňáku 2015 – Léta pro Pražany pražské A centrum a Malostranská beseda.

zdroj: Archív Áčkofest

Více informací a podrobnosti k programu najdete na stránkách Áčkofest.cz.

Jeden myslel na “Pozvánka na noční pochod po Hané a na Áčkofest

  • 2.8.2015 (19:28)
    Trvalý odkaz

    Áčkofestu jsme se zůčastnili celá rodina a bylo to skvělé, stejně jako loni. Dětičky se zabavily množstvím aktivit, a tak jsme si program užili i my s manželem. Napřesrok půjdem zas.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.