Pozvánka na Té pro neziskovky do Olomouce

Sdílet
Čas čtení: 2 minuty

Nezisková organizace Věk Vodnáře z. s. pořádá setkání nazvané Té pro neziskovky, které se uskuteční 26. 6. 2015 v 17 h v Olomouci.  Jedná se o první schůzku tohoto typu. Cílem však je, aby se tato setkání konala pravidelně a aby umožnila lidem z neziskovému sektoru se lépe propojit a získat tak větší prostor pro uskutečňování skvělých a jedinečných nápádů.

Té pro neziskovky

Té pro neziskovky se bude konat 26. června 2015 v Olomouci. Přijďte se seznámit s dalšími lidmi, kteří se pohybují v neziskovém sektoru a při šálku dobrého čaje či kávy si můžete spolu vyměnit zkušenosti a zážitky, které vás v neziskovém sektoru potkaly či potkávají. Získejte další kontakty, které vám budou užitečné při plánování dalších akcí a projektů. Jedná se o první setkání, která se budou konat pravidelně, vždy v Olomouci.

Pozvánka
Pozvánka

V případě zájmu se setkání zúčastnit, se registrujte zde:

formulář k registraci.

Na webu vekvodnare.eu můžete sledovat seznam přihlášených  neziskových organizací.

Věk vodnáře z.s.

Věk Vodnáře je neziskový spolek, jehož primárním posláním je dávat radost. Cílem organizace je podnítit evoluci lidského vědomí. S tím pak souvisejí i jejich plánované akce. Ty by měly vyplnit díru v možnostech trávení volného času. Lidé ve Věku vodnáře chtějí prohloubit toleranci, porozumění, harmonii a spolupráci nejen mezi lidmi navzájem, ale i vztah člověka s přírodou.

Život je velmi hravý, jen my lidé si ho příliš komplikujeme, proto do něj chceme vnést jistý nadhled a radost.

V případě dotazů kontaktujte: marketa.brancikova@vekvodnare.eu, další informace hledejte na webu vekvodnare.eu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.