Pozvánka na charitativní akci Konta Bariéry

Sdílet
Čas čtení: 2 minuty

Pečení pro děti je veřejná charitativní sbírka konaná pod záštitou Konta Bariéry. Sbírka probíhá formou prodeje pekařských a cukrářských výrobků za dobrovolnou cenu. Akce se koná v sobotu 2. května 2015 v nákupní galerii Mylsbek v Praze.

Průběh akce

Pečení pro děti_NG Myslbek_001Pečení pro děti je nejen příležitostí přispět na dobrou věc, ale zároveň se také neformálně setkat se známými osobnostmi. Ty přiloží ruku k dílu, ve svém volném čase obléknou zástěru a budou prodávat pečivo a cukrářské výrobky.

Milými cukrářkami se již staly například: Bára Hrzánová, Lucie Benešová, Míša Kuklová, Monika Absolonová, Anife Ismet Vyskočilová, Eva Hrušková nebo Eliška Kaplicky s dcerou Johankou. Dne 2. května 2015 se můžete potkat s herečkou Evou Čížkovskou, které budou na místě pomáhat mladí dobrovolníci z krasobruslařského týmu USK Praha.

Koupí pečiva od známých osobností podpoříte děti, které vaši pomoc potřebují.

Výtěžek sbírky

Výtěžek sbírky půjde na speciální naslouchadlo pro osmiměsíčního Jiříka, který se narodil se středně těžkou nedoslýchavostí a na zdravotní skládací kočárek pro šestiletou Julianku, která trpí těžkou psychomotorickou retardací.

Místo konání: Pasáž nákupní galerie Myslbek, Na Příkopě 19-21 a Ovocný trh 8, Praha 1

Datum a čas:  2. května 2015, 10:00 – 17:00

Podrobnosti najdete na na stránkách peceniprodeti.cz.

O Kontu Bariéry

Pečení pro děti_NG Myslbek_003Konto Bariéry, od roku 1992 stěžejní projekt Nadace Charty 77, je první a dosud jedinou kontinuální sbírkou, které se více než dvacet let účastní desetitisíce dárců – svým pravidelným měsíčním příspěvkem pomáhají naplňovat a financovat program Konta Bariéry. Za jednadvacet let činnosti rozdělilo Konto Bariéry stovky miliónů korun, podpořilo tisíce projektů, jejichž hlavním cílem bylo zlepšení života handicapovaných spoluobčanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Z aktuálních potřeb handicapovaných vychází Konto Bariéry i při formování nových projektů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.