Novinky v projektu Stáže ve firmách – vzdělávání praxí 2

Sdílet
Čas čtení: < 1 minuty

Projekt Stáže ve firmách – vzdělávání praxí 2 navazuje na systém poskytování stáží vytvořený v rámci úspěšného projektu Stáže ve firmách – vzdělávání praxí. Jedinečnost projektu je zajištěna prostřednictvím způsobu vzdělávání spočívajícím v přímém přenosu know-how od poskytovatelů stáží k cílové skupině. O projektu pravidelně informujeme na stránkách Deníku neziskovky.

  • Stážistům je díky projektu umožněno dosáhnout praktického vzdělávání založeného na reálných požadavcích trhu.
  • Poskytovatelé stáží mohou realizací stáží nabídnout v rámci dalšího vzdělávání nový pilíř, který doplní současný potenciál škol, univerzit a vzdělávacích institucí o inovativní prvek – praxi.
  • Stážista získá řádným absolvováním stáže nejen praxi v oboru, ale také certifikát potvrzující absolvování stáže na konkrétní pozici.

V těchto dnech se objevily 2 nové informace v projektu Stáže ve firmách – vzdělávání praxí 2:

Projekt byl prodloužen

Projekt „Stáže ve firmách – vzdělávání praxí 2″ byl prodloužen do 30. září 2015.

Vzhledem k novému datu ukončení projektu musí být plánovaná docházka na stáž (tzn. v harmonogramu) ukončena nejpozději do 17. 7. 2015 s výjimkou šablon pro pedagogické pracovníky středních škol, u nichž musí být docházka ukončena do 14. 8. 2015.

Na základě výše uvedených skutečností máte stále možnost vypisovat karty stáží k šablonám s délkou stáže 160 hodin a rovněž k šablonám vytvořeným pro pedagogické pracovníky.

Nabídka bezplatné účasti na vzdělávání v mentoringu

Díky projektu nabízí zájemcům bezplatné vzdělání v oblasti mentoringu. Dle zájmu o využívání mentoringu si mohou zájemci vybrat ze dvou vzdělávacích programů, ty je připraví k případnému složení zkoušky NSK (Národní soustava kvalifikací) dle zákona 179/2006 Sb., o ověřování a uznávání výsledků dalšího vzdělávání. Konkrétně se jedná o vzdělávací programy Interní mentor a Externí mentor.

Více informací o kurzu a přihlášku najdete na stránkách projektu.

S přihlašováním neváhejte, kapacita je omezena.

Více informacím o celém projektu Stáže ve firmách 2 si můžete přečíst na jejich stránkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.