Malá liška – program na duben 2015

Sdílet
Čas čtení: 1 minuty

Malá liška – klub přátel přírody z Olomouce pořádá pro veselé dospělé, rodiny s dětmi i seniory různé kulturní akce, vycházky a výlety do přírody. Pro každou věkovou skupinu mají pestrou nabídku – stačí si jen vybrat.

Dubnový program

  • Úterý 14. dubna: Posed – setkání členů a příznivců klubu
  • Čtvrtek 23. dubna: Výtvarná dílna: papírová krajka

Je ještě někdo, kdo neví, že papírová krajka není vystřihování vloček na okna? Pak přijďte mezi nás, ukážeme vám, co všechno se dá v technice Pergamano dokázat. Těší se na Vás Lenka „Lenočka“ Pospíšilová.

Hlaste se do neděle 19. dubna 2015 včetně na e-mail fox@malaliska.cz.

  • Sobota 25. dubna: Uničovská teniska, Bradlo

Účastníci výletu se připojí k pochodu Klubu českých turistů krásnou přírodou Úsovské vrchoviny. Trasa povede z Nové Hradečné na Bradlo, mohutné skalisko, z jehož vyhlídkové plošiny se můžeme kochat výhledem na roviny Hané i horská pásma Jeseníků. Přes skalní uskupení Tři kameny se pak vrátíme zpět do Nové Hradečné (13 km). Předpokládaný návrat v 17 hodin. Provázet bude Božena Böhmová.

  • Úterý 28. dubna: Setkání s knížkou: Tolkien aneb Cesta tam a zase zpátky

Tentokrát se bude probírat dílo jednoho z nejznámějších anglických autorů – J. R. R. Tolkiena. V příjemné atmosféře literární kavárny se projdete světem Středozemě, poznáte elfy, trpaslíky, enty, hobity, skřety, draky… Přijďte se zaposlouchat nebo i přispět svými postřehy ze světa Pána prstenů. Akci vede Radek „Fëanor“ Hrachovec.

Podrobnosti a letáky k akcím najdete na stránkách Malé lišky.

Český kras 2014
Český kras 2014

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.