Výstupy z projektů OPVK nyní v přehledné online databázi

Sdílet
Čas čtení: < 1 minuty

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy spustilo před několika měsíci online databázi, v níž jsou k dispozici elektronické výstupy projektů realizovaných v Operačním programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OPVK).

Databáze výstupů projektů OP VK je přístupná přes webové stránky www.op-vk.cz či přímo přes odkaz https://databaze.op-vk.cz. Do databáze jsou nahrávány nejrůznější výukové materiály, analýzy, studie, učebnice, vzdělávací hry apod. z celého spektra oborů výuky. Všechny tyto produkty byly vytvořeny a úspěšně otestovány vámi, našimi příjemci, v projektové praxi. K dnešnímu dni databáze zahrnuje více než 18 000 produktů a každým dnem přibývají další. Vše je navíc možné po náležité registraci volně stahovat a využívat jak pro osobní potřebu, tak i vlastní činnost (např. učitelem při výuce).

Řídicí orgán, tedy MŠMT, má zájem poskytování ucelených informací z oblasti realizace projektů OP VK na jednom místě, takže nabízí možnost využít webové stránky k prezentaci nejrůznějších aktualit či akcí konaných v rámci některého z projektů. V případě zájmu zašlete svou žádost o zveřejnění na email opvzdelavani@msmt.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.