Poslední šance zapojit se do projektu Stáže ve firmách – vzdělávání praxí 2

Sdílet
Čas čtení: < 1 minuty

Výzva pro poskytovatele stáží v projektu Stáže ve firmách – vzdělávání praxí 2: Vzhledem k blížícímu se termínu ukončení schvalování karet stáží s délkou stáže 320 hodin vyzýváme poskytovatele stáží, kteří stále zvažují zapojení se do projektu, k pohotové reakci.

Výzva pro poskytovatele stáží

Pokud si ještě nyní vypíšete kartu stáže k šabloně s délkou stáže 320 a 160 hodin, máte stále šanci na realizaci stáže. Přílišné váhání s vypsáním karty stáže může mít za následek, že se stáž již nestihne v rámci projektu realizovat. Proto neváhejte a vypište si kartu stáže co nejdříve.

O projektu Stáže ve firmách – vzdělávání praxí 2

V srpnu 2014 zahájil Fond dalšího vzdělávání, příspěvková organizace Ministerstva práce a sociálních věcí realizaci projektu Stáže ve firmách – vzdělávání praxí 2. Projekt Stáže ve firmách 2 navazuje na systém poskytování stáží vytvořený v rámci úspěšného projektu „Stáže ve firmách – vzdělávání praxí“. Jedinečnost projektu je zajištěna prostřednictvím způsobu vzdělávání spočívajícím v přímém přenosu know-how od poskytovatelů stáží k cílové skupině. Stážistům je díky projektu umožněno dosáhnout praktického vzdělávání založeného na reálných požadavcích trhu.

  • Poskytovatelé stáží mohou realizací stáží nabídnout v rámci dalšího vzdělávání nový pilíř, který doplní současný potenciál škol, univerzit a vzdělávacích institucí o inovativní prvek – praxi.
  • Stážista získá řádným absolvováním stáže nejen praxi v oboru, ale také certifikát potvrzující absolvování stáže na konkrétní pozici.

Cílem projektu je rozšíření systému poskytování stáží nastaveného projektem Stáže ve firmách 1 o nové inovativní systémové prvky, kterými jsou především vzdělávání mentorů stáží a aktivity podporující individuální vzdělávání, rozvoj a přístup k uchazečům o stáž. Realizací projektu Stáže ve firmách 2 bude posíleno postavení stáží jako jednoho ze způsobů individuálního dalšího vzdělávání.

Více informací najdete na stránkách projektu nebo na stránkách Deníku neziskovky, kde jsme  o tomto projektu již několikrát psali.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.