Pozvánka na prosincové akce Malé lišky z Olomouce

Sdílet
Čas čtení: 2 minuty

Malá liška – klub Přátel přírody z Olomouce vás zve na své již tradiční aktivity, které v adventním čase zpestří setkáním u vánočního punče na Horním náměstí v Olomouci.

Prosincový program akcí

  • Úterý 9. prosince: Posed – setkání členů a příznivců klubu

Přijďte se setkat s našimi členy, seznámit se s námi. V chladném zimním večeru se prohřejeme při dobrém čaji či kávě, sdělíme si dojmy z posledních akcí a dotkneme se i toho, co má náš klub na programu v následujících dnech. Lze přijít i odejít průběžně mezi 18. a 20. h.

  • Sobota 13. prosince: Zimní vycházka k Dubu Přátel přírody

Předloni v květnu jsme zasadili v háji u Hromova dubu mezi Černovírem a Chomoutovem svůj „Dub Přátel přírody“. Nyní se půjdeme podívat, jak se mu před Vánocemi daří. Vydáme se z Chomoutova k dubu a dále budeme pokračovat přes Černovír a kolem Hradiska až k restauraci Bristol. Trasa má asi sedm kilometrů. Vezměte s sebou také nějakou vánoční ozdobu, kterou náš dub zkrášlíme. Akci vede Hynek Pečinka.

  • Sobota 13. prosince: Deskohraní – stolní hry pro velké i malé hráče

Nenechte si ujít setkání a posezení nad moderními i tradičními stolními hrami. Čeká na Vás dobrá společnost podobně naladěných hráčů a příjemná atmosféra. Do herny deskových her lze přijít kdykoli po 16. hodině a stačí se orientovat podle toho, co je na stole. Akci vede Michal Štrajt.

Deskohraní
Deskohraní
  • Čtvrtek 18. prosince: Liščí punč

Přijďte se s námi pobavit a podpořit nás na veselém setkání u tradičního vánočního punče. Využijte poslední možnost vidět naše členy a příznivce v letošním roce, než nás všechny plně pohltí vánoční svátky a silvestrovské oslavy. Dobrá zábava zaručena! Akci vede Hynek Pečinka.

Akce pořádáme pro samostatné dospělé, mládež, rodiny i seniory. Pro každou věkovou skupinu máme pestrou nabídku. Podrobnosti a letáky k akcím najdete na na stránkách organizace.

Novinky z našeho projektu Do přírody ve městě sledujte na stránkách projektu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.