Zvolte v anketě Žihadlo roku 2014 nejlepší veřejně prospěšnou kampaň

Sdílet
Čas čtení: 2 minuty

Žihadlo roku 2014 je soutěž o nejlepší veřejně prospěšnou kampaň, jejímž pořadatelem je obecně prospěšná společnost Neziskovky.cz. Cílem soutěže je upozornit na kvalitní veřejně prospěšné kampaně neziskových organizací, které podněcují společnost k veřejně prospěšným aktivitám.

Soutež je určena pro nestátní neziskové organizace a příspěvkové organizace z celé ČR a SR, které: jsou neziskovou organizací (občanské sdružení, obecně prospěšná společnost, nadace, nadační fond, církevní právnická osoba, příspěvková organizace) nebo medializují veřejně prospěšný projekt, který není starší 1 rok (tj. kampaň byla realizovaná od 1. září předcházejícího roku).

maja_hlasovani_zihadlo2014_748Soutěží se v následujících kategoriích:

  • Tištěná reklama
  • Televizní a kino spot
  • Rozhlasový spot
  • Internetová kampaň
  • Cena veřejnosti

Kampaň může nominovat pouze její zadavatel – nezisková organizace. Ocenění bude uděleno zadavateli i tvůrci (reklamní agentuře či samotné neziskové organizaci). Vítězné práce v jednotlivých kategoriích vybere odborná porota, která hodnotí společnou práci neziskových organizací a reklamních agentur. Kampaň, která získá celkově největší počet hlasů, obdrží zvláštní ocenění – Cenu veřejnosti.

Hlasovat můžete ZDE  do 18. 11. 2014 do 16:00 hod.

Všechny výsledky soutěže, budou zveřejněny na slavnostním večeru s vyhlášením vítězných kampaní a předáním cen Žihadlo 2014, který proběhne 20. listopadu 2014 v prostorách kina Ponrepo na Praze 1.

O pořadateli soutěže

Obecně prospěšná společnost Neziskovky.cz byla založena v roce 1993. Posláním organizace je prostřednictvím kvalitního vzdělávacího a informačního servisu rozvíjet neziskový sektor v ČR a podporovat filantropii. V rámci naplňování svého poslání organizace od roku 2002 provozuje informační portál, který poskytuje ucelený přehled o neziskovém sektoru v ČR, obsahuje nejaktuálnější Katalog českých neziskových organizací a jejich služeb, Burzu práce, Databázi finančních zdrojů, aj.
Neziskovky.cz svým klientům z řad neziskových organizací poskytují vzdělávací kurzy, komplexní vzdělávací programy, zajišťují odborné konzultace týkající se neziskového sektoru, vydávají online měsíčník Svět neziskovek, aj. Firemním klientům pomáhají v oblasti společenské odpovědnosti, firemního dárcovství a filantropie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.