Diskuze a workshop na téma flexibilních forem práce

Sdílet
Čas čtení: < 1 minuty

Channel Crossings, Spiralis a Eurocentrum Praha si Vás dovolují pozvat na interaktivní workshop projektu FIT FOR FLEXI ​​s názvem ​Flexibilní formy práce nové příležitosti pro zaměstnavatele i zaměstnance?, který se koná 16. září 2014 v prostorách Evropského domu – Jungmannova 24, Praha 1 od 13 do 17 hodin.

Co program účastníkům nabídne?

Praktické aspekty pracovního začlenění zdravotně hendikepovaných představí Kateřina Sirotková z Nadační​ho​ fondu​ pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením​.​

Proč významné bankovní domy a některé úřady poskytují svým zaměstnancům flexibilní formy práce, prozradí Veronik​a​ ​Račmanov​á ​z Česk​é spořitelny a Miriam Vránová a Bára Zárubová z​ organ​i​zace Spiralis. ​

Jak efektivně využívat Myšlenkové mapy k motivaci vlastní či druhých se dozvíte od kariérní koučky Petry Drahoňovské.

O praktické výstupy projektu FIT FOR FLEXI a příklady dobré praxe zavádění flexibilních forem práce se podělí Zdenka Havrlíková z Channel Crossings.

​Na workshop se prosím přihlaste bud přímo vyplněním registračního formuláře projektu Fit For Flexi nebo e-mailem na adresu spiralis@spiralis-os.cz. ​ Občerstvení je během workshopu zajištěno. Díky podpoře ESF a státního rozpočtu ČR je účast na workshopu pro registrované účastníky bezplatná. Více informací o projektu naleznete na www.fitforflexi.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.