Konference o bezpečnosti internetu pro děti

Sdílet
Čas čtení: < 1 minuty

Kraj Vysočina ve spolupráci s Národním centrem bezpečnějšího internetu a Vyšší policejní školou Ministerstva vnitra v Praze – pracoviště Jihlava pořádá konferenci s názvem „Řešení elektronického násilí a kyberkriminality páchané na dětech a mezi dětmi“. Akce probíhá ve dnech 19. září a 20. září 2013, vždy od 9.00 hodin v Kongresovém sále Krajského úřadu Kraje Vysočina v Jihlavě.

Pořadatelé konference si kladou za cíl propojit odborníky z bezpečnostních složek, specialisty z oblasti prevence a vzdělávání, informačních a komunikačních technologií, státní, firemní a neziskové sféry a odborníky pracující s dětmi a mládeží – zejména preventisty a sociální pracovníky. Program akce zahrne široké spektrum vysoce aktuálních patologických jevů v online prostředí vztahujících se k dětem a mladistvým. Hlavními tématy budou právní aspekty, trendy a eliminace kybernetické kriminality a vzdělávání, výzkum, prevence a strategie kybernetické a informační bezpečnosti. Konference je určena odborné veřejnosti, zástupcům místní policie, zástupcům místních OSPOD (Orgán sociálně-právní ochrany dětí), koordinátorům prevence kriminality a asistentům prevence kriminality, řídícím a pedagogickým pracovníkům místních škol. Účast na konferenci je bezplatná. Zaměstnanci MVČR a Policie ČR mají nárok na bezplatné ubytování a stravování.

Možnost ubytování: Ubytovna Zámek VPŠ MV v Praze – pracoviště Jihlava (v případě potřeby možno využít k ubytování již den před zahájením konference).

Více informací o konferenci najdete na webových stránkách: http://www.saferinternet.cz/konference-vysocina, kde také můžete provést svou registraci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.