Profesionálové v neziskovkách – konference o propojování dvou světů

Sdílet
Čas čtení: 2 minuty

Jak spolu mohou dobře spolupracovat lidé z byznysu a lidé z neziskové sféry? Přijďte se inspirovat, jak můžete svými dovednostmi pomáhat i vy! Konference „Profesionálové v neziskovkách – to nejlepší, co mohou odborníci z byznysu a neziskovek společně vytvořit“ je určena všem, kteří chtějí svými dovednostmi přispět neziskovému projektu, zatím však nevědí, jak na to.

25. dubna 2013, Hub Praha

9:00 – 9:30 – Registrace účastníků

Registrujte se na online >>

9.30 – 10.00 – Proč jsem tady a proč je propojování tak důležité?

Úvodní slova a vysvětlení důležitosti spolupráce ziskového a neziskového sektoru.

Řečníci: Ondřej Zapletal (Nadace Vodafone), Petr Vítek (HUB Praha)

10.00 – 11.00 – Příklady dobré praxe

Jak může člověk konkrétně pomoci svými dovednostmi? Co dokáže profesionál během dvou hodin věnovaných vybranému neziskovému projektu? A co z toho sám má? Dáme prostor lidem, kteří již tuto zkušenost mají a rozhodně jí nelitují. Zároveň bude řeč o projektu Um sem um tam, který se propojování profesionálů a neziskových organizací věnuje.

Řečníci: Tomáš Jindříšek (DarkSide), Honza Páv (MEC Czech), Vlastimil Ott (Deník neziskovkyLiberix)

Plakát konference Profesionálové v neziskovkách
Konference Profesionálové v neziskovkách 2013

11.30 – 12.30 – Rok práce pro neziskovku a jak dál růst

Přemýšlíte o dlouhodobé spolupráci s neziskovou organizací? Ideálně na pracovní pozici? Tak to zkuste s projektem Rok jinak Nadace Vodafone. Své zkušenosti z přechodu z komerční do neziskové organizace představí letošní grantisté.

Zapomínat se nesmí ani na dlouhodobé pracovníky neziskových organizací. O jejich podporu se stará mezinárodní organizace Ashoka, která také představí, jak pomáhá jednotlivým projektům a co vás s ní může čekat.

Řečníci: Markéta Sirotková (Asistence o.s.), David Kalika (Portus Praha), Olga Shiroboková (Ashoka), Michaela Wicki (Občanské sdružení DOM)

12:15 – 13:00 – Coffeebreak a networking

13.00 – 14.00 – Profesionálové, zadejte se aneb Představení neziskových výzev

Odpolední část bude patřit tzv. MASH UPu výzev neziskových organizací. Vybrané neziskovky představí své poptávky po práci profesionála (ať už krátkodobou či dlouhodobou formou) skrze krátké prezentace (10 slidů, 20 vteřin na každý). Každý se tak v krátkosti dozví, kde může pomoci.

14.00 – 15.00 – Prostor pro networking

Zaujala vás některá z nabídek neziskové organizace? Chcete se dozvědět více o její činnosti? Chcete si osobně popovídat s řečníky? Tak přesně od toho je součástí konference průběžný networking.

18:00 – Neformální afterparty

Kdo nebude mít networkingu během dne dost, máme pro něj připravenou večerní afterparty. Zváni jsou všichni, kteří si chtějí neformálně popovídat, více se navzájem potkat a sdílet zkušenosti.

Více informací na webu konference.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.