Dotazník: Sociální média v komunikaci neziskových organizací

Sdílet
Čas čtení: < 1 minuty

Kliktivisti jsou profesionálové v oblasti internetových technologií, marketingu, žurnalismu a podporovatelé neziskového sektoru. Své síly spojili v roce 2012, aby informovali o „dobru na českém internetu“. Nyní se obracení na české neziskovky s prosbou.

Už několik let se zabýváme tím, jak efektivně komunikovat prostřednictvím sociálních médií a dalších komunikačních nástrojů. Práce pro nevládky nás v roce 2012 dovedla k založení platformy Kliktivisti, na které chceme přinášet užitečné rady a zprávy o “dobru na českém internetu”. Rádi bychom své síly napnuli příští rok ještě efektivněji, proto ale potřebujeme znát reálný stav komunikace českých nevládek.

Zapojte se prosím do našeho výzkumu potřeb českých nevládek. Výzkum má jedenáct stručných otázek, jeho vyplnění by vám nemělo zabrat více než 10 minut. Dotazník bude otevřený do 10. ledna 2013. Výsledky poté zveřejníme na našem blogu – poslouží vám pro to, abyste mohli porovnat svůj výkon a přístup s ostatními, ale také pomůže všem, kdo se věnují vzdělávání nevládek. Pokud pracujete v některé z českých nevládek, zapojte se prosím.

Přejděte na celý článek a dotazník »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.