Nabídka práce: Manažer Dobrot s příběhem

Čas čtení: < 1 minuty

Občanské sdružení Portus Praha, poskytovatel sociálních služeb lidem s mentálním postižením a organizátor celonárodní benefiční sbírky Akce cihla hledá pro svůj projekt chráněné dílny produkující tzv. „Dobroty s příběhem“ (nakládané sýry a utopence) manažera chráněné dílny.

Náplň práce

  • řízení a hospodaření v rámci projektu chráněné dílny
  • vedení a koordinace zaměstnanců v chráněné dílně
  • marketingové aktivity – návrh, realizace a aktualizace marketingového plánu a strategií
  • koordinace distribuce výrobků a dílčích aktivit
  • obchodní činnost spojená s komunikací s novými partnery, dodavateli a odběrateli
  • hlavní zodpovědnost za sestavení rozpočtu a jeho následné čerpání, efektivní hospodaření

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • dobré obchodní a marketingové dovednosti
  • schopnost přicházet s novými nápady
  • velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • chuť rozvíjet stávající aktivity a celý projekt
  • ŘP sk. B
  • Ovládání programů office (word, excel, power point) na dobré úrovni

Nabízíme:

  • smysluplnou stabilní práci v zavedené a důvěryhodné organizaci
  • poskytnutí prostoru pro tvůrčí nápady
  • příležitost k rozvíjení zásadních organizačních a manažerských zkušeností
  • platové ohodnocení odpovídající neziskovému sektoru s možností dalších bonusů
  • možnost profesního růstu
  • práci v centru Prahy s občasným cestováním do chráněné dílny ve Slapech u Prahy

Pokud vás nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis (s fotografií) na adresu masopust@portus.cz nejpozději do 11. 6. 2012

Kontakt

Tomáš Masopust, ředitel organizace
Kozácká 16, 101 00 Praha 10
Tel: 773920995

Převzato ze stránek organizace Portus.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.