V Brně se bude konat 2. ročník vzdělávacího festivalu Eduspace

eduin-logo

V Brně se bude ve dnech 19. – 20. května 2017 konat 2. ročník vzdělávacího festivalu Eduspace. K hlavním partnerům akce mj. patří Masarykova univerzita, Janáčkova akademie múzických umění, Moravská galerie, CEITEC či EDUin. Po úspěšném nultém ročníku přinese opět čtyři klíčová témata: rodina, umění, podnikavost a inspirace, na která se povedou různé diskuse s odborníky, workshopy a přednášky.

Číst dál

Známe výherce ceny Eduína 2015

Vyhlášení vítězů

Večer 8. 12. 2015 proběhlo v reprezentativních prostorách České spořitelny slavnostní vyhlášení letošního ročníku ceny Eduína 2015 – toto ocenění se zaměřuje na inovativní projekty (nejen) ve vzdělávání. Během večera bylo předáno celkem sedm ocenění. Z devíti finalistů vybrala tři vítěze odborná porota a tři vítězné projekty vzešly z hlasování veřejnosti.

Číst dál

V Prague Speakers vyučují angličtinu, umění řeči a vedení lidí

PS logo

Prague Speakers je nezisková organizace, která působí v Praze již deset let. Momentálně má 40 členů, členové jsou příslušníky více jak 10 národností a komunikačním jazykem je angličtina. Prague Speakers pomáhá lidem získávat a zlepšovat komunikační schopnosti a dovednosti, učí je angličtinu a prohlubuje vůdčí schopnosti. Následující rozhovor s prezidentkou této neziskovky je ve slovenštině a je o činnosti  Prague Speakers, o lidech, kteří v ní pracují a o tom, že dobrým řečníkem se nikdo nenarodí – je třeba se pořád vzdělávat a motivovat k tomu i ostatní. A to platí o všech oborech. Seznamte se s…

Číst dál