Vyšlo nové číslo bulletinu Přátel přírody

Koncem července vyšlo čtvrté číslo bulletinu Přátelé přírody. Najdete v něm např. rozhovor s Marcelou Moser o rumunském Banátu a tamních českých osadách, článek o letošních ničivých povodních a novinky z našich členských organizací, které si naplno užívají turistickou sezonu.  Nechybí také pozvánka na Setkání Přátel přírody v Praze 18. – 20. října 2013. Bulletin … Číst dál

Ohlédnutí za konferencí Profesionálové v neziskovkách 2013

Logo PVN2013

Mám rád konference z několika důvodů, které jistě nejsou originální. Když někam jedu, chci se něco dozvědět, chci poznat nové lidi (abych s nimi třeba později mohl spolupracovat) a obvykle chci také prezentovat nějaké své názory. Všechno a ještě pár věcí na víc se mi podařilo ve čtvrtek 25. dubna 2013 na konferenci Profesionálové v neziskovkách. (Aktualizace: Doplněna videoreportáž)

Číst dál

Česko hledá budoucnost: Pozvánka na diskuzní večer

Analytické centrum Glopolis pořádá ve středu 12. prosince od 18:00 do 21:00  v HUBu  (Drtinova 10, Praha 5) diskuzní setkání k tématu Česko hledá budoucnost. Tento projekt byl odstartován před rokem a dosud nemá mnoho výrazných veřejně publikovaných výstupů. Jedním z nich je nicméně brožura Hledáme budoucnost, která bude na setkání představena.

Číst dál