Sázíme stromy s radostí

DSC_5797n

Sázíme stromy z.ú. je organizace, která sází stromy a keře po celé České republice. Snaží se v lidech probouzet potřebu chránit životní prostředí a přírodu vůbec. Do projektu se zapojují jak jednotlivci, tak i firmy, školy, školky a obce. Každý si může zkusit zasadit svůj strom a sledovat, jak roste.  Rozhovor pro Deník neziskovky poskytla ředitelka této organizace. Seznamte se s …

Číst dál

Mezinárodní setkání Přátel přírody se uskuteční v Jablonci nad Nisou

Přátelé přírody - logo

V Jablonci nad Nisou a okolí se bude o víkendu 9. – 12. října 2014 konat výroční Setkání Přátel přírody. Pro své kolegy z Česka i zahraniční hosty je uspořádá místní Československé turistické sdružení Přátelé přírody.

Číst dál

Říjnová pozvánka do přírody a za kulturou od Malé lišky z Olomouce

Přátelé přírody - logo

Malá liška – klub Přátel přírody z Olomouce vás zve na výlety do jedinečné přírody Jeseníků, do okolí Moravské brány a Olomouce. Také si s nimi můžete sednout a popovídat o knize, kterou jste právě přečetli, o podzimních procházkách přírodou či si zahrát nějakou stolní hru. Neseďte doma, členové Malé lišky z Olomouce rádi přivítají nové členy.

Číst dál

Vyšlo 6. číslo bulletinu Přátel přírody ČR

Přátelé přírody - logo

Klub Přátelé přírody ČR vydal další, letošní šesté číslo svého bulletinu. Přátelé přírody ČR jsou národní nezisková organizace, která je součástí celosvětového hnutí Přátel přírody s více než 500.000 členy ve více než 20 zemích světa. Přátelé přírody nabízejí atraktivní a pestré možnosti využití volného času pro lidi všech věkových kategorií a pro celou rodinu.

Číst dál