Nominujte svou neziskovou organizaci do 3. ročníku Ceny Floccus

Nadace České spořitelny vyhlásila 3. ročník Ceny Floccus. Nominovat neziskové organizace a jednotlivce, kteří pomáhají lidem na okraji společnosti, můžete od 12. října do 10. listopadu 2016. Cena bude udělena na konci ledna 2017, výherci získají finanční odměnu – organizace 100 000 Kč, jednotlivci 50 000 Kč.

Read more

Nadace České spořitelny vyhlásila 2. ročník ceny Floccus

Nadace České spořitelny vyhlásila 2. ročník Ceny Floccus, jejímž cílem je ocenit organizace a jednotlivce, jež věnují svůj čas, péči a energii: seniorům, lidem s mentálním postižením, prevenci a léčbě drogové závislosti. Vítězné organizace získají finanční odměnu ve výši 100 000 Kč.

Read more

Grantová výzva České spořitelny pro neziskovky

Logo: Česká spořitelna

Od začátku dubna letošního roku se mohou klienti České spořitelny přihlašovat do třetího ročníku Grantového programu Nadace České spořitelny a získat tak až 70 000 Kč pro neziskovou organizaci v České republice, které dobrovolně pomáhají, fandí a věří v její smysl a poslání. Přihlásit se a zabojovat o grant, kterým nadace podporuje individuální dobrovolnictví, mohou až do 24. května 2015. Podmínkou je alespoň roční působení v roli dobrovolníka v nominované neziskovce a její působení v oblasti aktivního života seniorů, odborné prevence a léčbě drogových závislostí nebo péče o lidi s mentálním postižením.

Read more

Pin It on Pinterest