III.díl: Jak je důležitá zpětná vazba v podobě evaluace?

Ponte

V předchozích 2 dílech našeho cyklu Jak je důležitá zpětná vazba v podobě evaluace?  jsme se dozvěděli, že evaluace je systematické a objektivní zhodnocení probíhajícího nebo již ukončeného projektu či programu. Evaluace vyhodnocuje implementaci, zjišťuje důvody pro (ne)plnění cílů, navrhuje řešení případných problémů a odstraňování překážek. Dále pomocí evaluace můžeme hodnotit dosahování cílů intervencí, priorit a programů, a to zejména ve vztahu k širšímu okolí. To všechno je platnou částí evaluace.

Číst dál

Jak může neziskovka navázat spolupráci s firmou IV.

logo

Poslední díl seriálu paní Zdenky Vymětalové Jak může neziskovka navázat rovnocennou spolupráci s firmou, aby se výhodná spolupráce rozjela a byla přínosná pro obě strany. V dnešním vydání pokračujeme čtvrtým dílem s názvem Připravte se a jednejte a posledním dílem Spolupracujte.

Číst dál

Jak může neziskovka navázat spolupráci s firmou III.

logo

Další pokračování seriálu paní Zdenky Vymětalové Jak může neziskovka navázat rovnocennou spolupráci s firmou, aby se výhodná spolupráce rozjela a byla přínosná pro obě strany. V dnešním vydání pokračujeme třetím dílem s názvem Koho oslovit?

Číst dál

Jak může neziskovka navázat spolupráci s firmou II.

logo

Pokračování seriálu paní Zdenky Vymětalové Jak může neziskovka navázat rovnocennou spolupráci s firmou, aby se výhodná spolupráce rozjela a byla přínosná pro obě strany. V dnešním vydání pokračujeme druhým dílem s názvem Co  mohu nabídnout?

Číst dál

Jak může neziskovka navázat rovnocennou spolupráci s firmou

logo

Po výborném rozhovoru o společenské zopovědnosti s paní Zdenkou Vymětalovou, který vyšel na webu Deníku neziskovky letos na jaře, jsme tuto úspěšnou a sympatickou mladou lektorku požádali, aby pro náš web napsala článek o tom, jak navázat spolupráci mezi firmou a neziskovkou. Paní Vymětalová nám vyhověla a vy si teď můžete na pokračování přečíst, co všechno je potřeba, aby se výhodná spolupráce rozjela a byla přínosná pro obě strany.

Číst dál